Gemeente Kasterlee

Raad voor maatschappelijk welzijn

Rob Guns (CD&V)

Rob Guns
  • voorzitter raad voor maatschappelijk welzijn

  • 4de schepen

Mgr. Cardijnstraat 41
2460 Kasterlee

gsm 0471 70 15 00
rob.guns@kasterlee.be
Vcard

maandag van 18.30 uur - 19.30 uur of op afspraak

Ward Kennes (CD&V)

Foto Ward Kennes
  • burgemeester

Turfakkers 7
2460 Kasterlee

gsm 0485 75 19 44
tel. 014 85 99 12
ward.kennes@kasterlee.be
Vcard

zitdag:

  • maandag van 19 tot 20 uur of op afspraak
  • geen zitdag op de tweede maandag van de maand
  • geen zitdag tijdens schoolvakanties, enkel op afspraak

Guy Van de Perre (CD&V)

Foto Guy Van de Perre
  • 1ste schepen

De Hese 3
2460 Kasterlee

gsm 0497 44 28 68
guy.vandeperre@kasterlee.be
Vcard

zitdag:

  • maandag van 18.30 tot 19.30 uur of op afspraak
  • geen zitdag tijdens schoolvakanties, enkel op afspraak

Gert Storms (CD&V)

Foto Gert Storms
  • 2de schepen

Gierlebaan 33
2460 Kasterlee

gsm 0476 56 89 38
gert.storms@kasterlee.be
Vcard

zitdag:

  • dinsdag van 10 tot 11 uur of op afspraak
  • geen zitdag tijdens schoolvakanties, enkel op afspraak

Walter Van Baelen (CD&V)

Foto Walter Van Baelen
  • 3de schepen

Prijstraat 59
2460 Kasterlee

gsm 0478 38 88 81
tel. 014 55 30 98
walter.vanbaelen@kasterlee.be
Vcard

zitdag:

  • maandag van 18.30 tot 19.30 uur of op afspraak
  • geen zitdag tijdens schoolvakanties, enkel op afspraak

Sumati Adriaensen (CD&V)

Foto Sumati Adriaensen
  • 5de schepen / voorzitter Bijzonder Comité van de Sociale DIenst

Leistraat 21
2460 Kasterlee

gsm 0490 64 26 68
sumati.adriaensen@kasterlee.be
Vcard

zitdag: 

  • maandag van 14 tot 15 uur
  • geen zitdag tijdens schoolvakanties, enkel op afspraak

Jan Biermans (CD&V)

Jan Biermans
  • Raadslid

Netestraat 11
2460 Kasterlee

gsm 0478 67 35 68
jan.biermans@kasterlee.be
Vcard

Loes Boonen (CD&V)

Loes Boonen
  • Raadslid

Dijkstraat 52
2460 Kasterlee

gsm 0496 46 48 46
tel. 014 85 10 81
loes.boonen@kasterlee.be
Vcard

Stien Buts (Groen)

Stien Buts
  • Raadslid

Molenstraat 62/D
2460 Kasterlee

stien.buts@kasterlee.be
Vcard

Erwin Loos (CD&V)

Erwin Loos
  • Raadslid

Oostbergen 67
2460 Kasterlee

gsm 0498 13 82 39
tel. 014 85 45 78
erwin.loos@kasterlee.be
Vcard

Kris Goossens (N-VA) - fractievoorzitter

Kris Goossens
  • raadslid

Kattenberg 129
2460 Kasterlee

gsm 0479 71 58 06
kris.goossens@kasterlee.be
Vcard

Koen Roefs (N-VA)

Koen Roefs
  • raadslid

Hukkelbergseweg 3
2460 Kasterlee

gsm 0498 11 68 21
tel. 014 73 09 69
koen.roefs@kasterlee.be
Vcard

Bart Sas (Groen) - fractievoorzitter

Bart Sas
  • raadslid

Kapelhof 76
2460 Kasterlee

gsm 0498 11 90 62
bart.sas@kasterlee.be
Vcard

Rita Thijs (open VLD) - fractievoorzitter

Rita Thijs
  • raadslid

Lage Rielen 48
2460 Kasterlee

gsm 0475 24 60 52
rita.thijs@kasterlee.be
Vcard

Bieke Van Ballaer (CD&V)

Bieke Van Ballaer
  • raadslid

Haverland 13
2460 Kasterlee

gsm 0473 53 62 67
bieke.vanballaer@kasterlee.be
Vcard

Jeroen Van de Water (N-VA)

Jeroen Van de Water
  • raadslid

Hoogstraat 55
2460 Kasterlee

gsm 0498 13 80 75
jeroen.vandewater@kasterlee.be
Vcard

Jo Van de Water (N-VA)

Jo Van de Water
  • raadslid

Tielensteenweg 78
2460 Kasterlee

gsm 0475 32 38 55
jo.vandewater@kasterlee.be
Vcard

William Van der Vennet (CD&V)

William Van der Vennet
  • raadslid

Heidestraat 16
2460 Kasterlee

william.vandervennet@kasterlee.be
Vcard

Jef Van Hemelen (open vld)

Jef Van Hemelen
  • raadslid

Bremstraat 16
2460 Kasterlee

gsm 0473 90 78 10
jef.vanhemelen@kasterlee.be
Vcard

Maria Van Laer (VLAAMS BELANG) - fractievoorzitter

Maria Van Laer
  • raadslid

De Meere 13
2460 Kasterlee

tel. 014 85 34 52
maria.vanlaer@kasterlee.be
Vcard

Marcel Van Mechelen (N-VA)

Marcel Van Mechelen
  • raadslid

Pater Damiaanstraat 40
2460 Kasterlee

tel. 014 85 23 17
marcel.vanmechelen@kasterlee.be
Vcard

Bart Van Ossel (N-VA)

Bart Van Ossel
  • raadslid

Haverland 9
2460 Kasterlee

gsm 0495 68 13 35
bart.vanossel@kasterlee.be
Vcard

Tim Vanneste (N-VA)

Tim Vanneste
  • raadslid

Geelsebaan 83 bus 7
2460 Kasterlee

gsm 0497 30 63 18
tim.vanneste@kasterlee.be
Vcard

Marleen Verbeek (CD&V) - fractievoorzitter

Marleen Verbeek
  • raadslid

Pastorijstraat 46
2460 Kasterlee

gsm 0474 67 56 74
marleen.verbeek@kasterlee.be
Vcard

Robby Diels (CD&V)

Robby Diels
  • raadslid

Mazel 7
2460 Kasterlee

gsm 0472 72 84 85
robby.diels@kasterlee.be
Vcard