Op zaterdag 30 september en zondag 1 oktober nodigen we iedereen tijdens het ‘Weekend van de Klant’ uit om lokaal te winkelen in Kasterlee en te genieten van speciale aanbiedingen en acties bij onze deelnemende handelaars.
Kasterlee zet in op lokaal kopen en deelt dat weekend 3 extra prijzen uit, nl. Kastelse cadeaubonnen met elk een waarde van 100 euro.
Hoe doe je mee? Heel eenvoudig. Koop tijdens het Weekend van de klant op 30 september en/of 1 oktober 2023 bij drie verschillende deelnemende handelaars uit de gemeente en ontvang een stempel. Heb je drie stempels verzameld, bezorg de stempelkaart terug aan Toerisme Kasterlee. Uit alle volle ingeleverde stempelkaarten worden drie winnaars geloot, die elk een Kastelse cadeaubon van 100 euro winnen. Doe mee en steun zo onze lokale handelaars.
Gepubliceerd op 25 september