Gemeente Kasterlee

Bijzonder comité voor de sociale dienst

Sumati Adriaensen (CD&V)

Foto Sumati Adriaensen
  • voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst

Leistraat 21
2460 Kasterlee

gsm 0490 64 26 68
sumati.adriaensen@kasterlee.be
Vcard

zitdag: 

  • maandag van 14 tot 15 uur
  • geen zitdag tijdens schoolvakanties, enkel op afspraak

Sylvie van Hasselt (CD&V)

foto Sylvia Van Hasselt
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Retiesebaan 174
2460 Kasterlee

tel. 014 85 12 74
sylvie.vanhasselt@kasterlee.be
Vcard

Rein Sobrie (CD&V)

Rein Sobrie
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Isschot 8
2460 Kasterlee

rein.sobrie@kasterlee.be
Vcard

Nick Stevens (CD&V)

foto Nick Stevens
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Veldstraat 4
2460 Kasterlee

gsm 0484 66 24 83
nick.stevens@kasterlee.be
Vcard

Charlotte Brosius (open vld)

Charlotte Brosius
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Villapark 4
2460 Kasterlee

charlotte.brosius@kasterlee.be
Vcard

Bob Aerts (N-VA)

Bob Aerts
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Zagerijstraat 4
2460 Kasterlee

bob.aerts@kasterlee.be
Vcard

Yo Ennekens (N-VA)

Yo Ennekens
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Geelsebaan 76 bus 3
2460 Kasterlee

yo.ennekens@kasterlee.be
Vcard

Elvira Bellens (N-VA)

Elvira Bellens
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Dijkstraat 47
2460 Kasterlee

gsm 0486 32 08 58
elvira.bellens@kasterlee.be
Vcard

Marc Stijnen (Groen)

Marc Stijnen
  • Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Pellemanstraat 33
2460 Kasterlee

gsm 0478 67 76 38
marc.stijnen@kasterlee.be
Vcard