Gemeente Kasterlee

Overzicht jeugdverenigingen

Op dit moment zijn volgende verenigingen erkend als jeugdverenigingen door het gemeentebestuur.

Wil je een overzicht van alle erkende Kastelse verenigingen, kijk dan ook bij sportverenigingencultuurverenigingen en overige verenigingen.

jeugdvereniging

 

contactpersoon

 

lokaal

Chirojongens Kasterlee

 

Sauvillers Toon
toon.sauvillers@chirokasterlee.be

 

Boekweitbaan 19, 2460 Kasterlee

Chiromeisjes Kasterlee

 

Dierckx Stephanie
stephanie-dierckx@hotmail.com

 

Mgr. Miertsstraat 40,2460 Kasterlee 

JBBK

  Lambrechts Eline
eline.lambrechts@kempenzonen.be
 

Kerkstraat 1 ,2460 Tielen

Jeka

 

Van Beers Rob
rob.vanbeers@hotmail.com

 

Duineneind 13, 2460 Kasterlee

Jeti vzw

  Eelen Jarne
jeugdtielen@gmail.com
  Tielendorp 31 A, 2460 Tielen

Jeugd Rode Kruis Kasterlee

 

Baeyens Sarah
baeyenssarah@hotmail.com

  Lichtaartsebaan 4 bus 3, 2460 Kasterlee

Jeugdfanfare Kasterlee

 

Van Gorp Ellen
ellen-vangorp@hotmail.com

  Kapelstraat 3, 2460 Kasterlee

Jeugdfanfare Lichtaart

  Wouters Bjorn
wouters.bjorn@skynet.be
  Schoolstraat 36, 2460 Lichtaart

KLJ Kasterlee

 

Berrens Lotte
lotte_berrens@hotmail.com

  Melkstraat 11, 2460 Kasterlee

KLJ Lichtaart

  Anthonis Jochem
jochem_anthonis@hotmail.be
  Molenstraat 56 B, 2460 Lichtaart

KLJ Tielen

 

Proost Jef
jefproost97@gmail.com

  Kerkstraat 160, 2460 Tielen

KSA Lichtaart

 

Vroemans Anton
contact@antonvroemans.be

  Molenstraat 56 bus 1, 2460 Lichtaart

Pomponia

  Sterckx Ward
infopomponia@gmail.com
   

Gekko kids

 

Wuyts Jeroen
wuyts_jeroen@hotmail.com

  Schoolstraat 36, 2460 Kasterlee

 

Hoe aanvragen?

Je kan erkend worden als Kastelse vereniging als je aan een ‘basispakket’ voorwaarden voldoet.  Als je dan ook nog aan enkele extra voorwaarden voldoet, kan je ook erkend worden als jeugdvereniging. In het erkenningsreglement vind je info over de voorwaarden, de procedure,…

Reglement?

Let op: Vergeet niet om wijzigingen in (de contactgegevens van) je vereniging tijdig door te geven, om geen belangrijke info te missen. Wijzigingen doorgeven kan hier.

Openingsuren & contact

Jeugddienst

adres
Markt 12460 Kasterlee
tel.
014 85 99 23
e-mail
jeugd@kasterlee.be
Open vandaag: 9-12 uur / 14-17 uur

Deel deze pagina